Jeśli jakakolwiek branża naprawdę eksplodowała w rozmiarze podczas chaosu, który jest 2020, to jest to przemysł car valeting i detailing.

Coraz więcej osób dowiaduje się o wartości detailingu samochodowego i powłok ceramicznych, które wcześniej korzystały z tańszych myjni przydrożnych i powłok na poziomie dealerskim. Ze względu na stosunkowo niskie koszty rozpoczęcia działalności i chęć dorobienia na boku, to co wcześniej było małym rynkiem oddanych i entuzjastycznych profesjonalistów teraz staje się nasycone na wszystkich poziomach.

Więc skąd wiesz, kto jest naprawdę robi wysiłek, aby szczegóły samochodu do profesjonalnego standardu, a kto jest po prostu na kapitalizację na obecnym rozwoju rynku?

detailing

Cóż, tutaj postaram się zaoferować trochę przewodnik, co szukać, aby upewnić się, że jesteś coraz swoje pieniądze warto przy zatrudnianiu detailer.

1. Po pierwsze i najważniejsze - wstępne my cie - jeśli valeter lub detailer nie chemicznie zmiękczyć, rozluźnić i spłukać nadmiar brudu, brudu i twardych cząstek przed myciem, a następnie miesza go nad lakierem są one zasadniczo przy użyciu tych cząstek w taki sam sposób papier ścierny jest używany. Łatwo sobie wyobrazić, jak to może spowodować zarysowania od razu. Tak, samochód poniżej jest prawdziwy samochód klientów, którzy przyszli do nas na korektę lakieru.

 

2. Następną rzeczą, na którą należy uważać jest "media prania", co oznacza, co jest używane do fizycznego mycia i suszenia samochodu. Gąbki i irchy są na zewnątrz, trzymają brud bezpośrednio na powierzchni tworząc efekt papieru ściernego, o którym mowa powyżej. Nowoczesny valeter lub detailer będzie używał rękawic do mycia lub padów wykonanych w sposób, który zamyka brud w ich włóknach, które są następnie bezpiecznie usuwane między sekcjami przy użyciu"metody dwóch wiader" z osłonami przeciw ziarnistości. Będą one spłukiwane pomiędzy samochodami. W rzeczywistości każdy kontakt jest zły kontakt, jeśli chodzi o farbę, ale jest to przemysł uznany bezpiecznej praktyki pracy prawie wszyscy zgadzają się na.

 

3. Ceny - czy ceny są zrównoważone i realistyczne? Jeśli wygląda to zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe ... to zwykle jest. Terminy branżowe, takie jak "x korekta farby etap" lub "x powłoka twardość" są często używane w połączeniu z ofertami, które są tańsze niż to, co wydaje się możliwe w porównaniu do konkurencji, należy sprawdzić, czy nie są sprzedawane na sztuczki i skróty lub następny "3 korekta farby etap i 10H powłoki za £ 100", który trwa tylko dni pracy może skończyć się kosztuje dużo więcej o to naprawić ... lub nawet w potrzebie ponownego malowania.

Zobacz nasze usługi i powłoki ceramiczne sekcje na stronie internetowej, aby zobaczyć czas, pracę i ceny dla tego rodzaju pracy. Oceniamy i wyceniamy każdy pojazd indywidualnie w oparciu o jego potrzeby i budżet klienta. Wszystkie ceny są wytycznymi - jesteśmy dumni z oferowania najwyższej jakości usług dostosowanych do Twoich potrzeb.

.

4. Prawdopodobnie najłatwiejszą rzeczą, jaką możesz sprawdzić, jest"dowód społeczny" - opinie poprzednich klientów, profile w mediach społecznościowych... "Czy jest to prawdziwa, aktywna firma, którą możesz sprawdzić?". Jeśli nie jesteś pewien, dlaczego coś może kosztować trochę więcej niż się spodziewałeś, nie krępuj się zadzwonić i zapytać dlaczego. Profesjonalista w branży powinien być chętny i szczęśliwy, aby wyjaśnić, dlaczego ich usługa jest warta trochę więcej i pomóc we wszystkich obawach. Dla przykładu, czego szukać, wymienię nasze recenzje i profile w mediach społecznościowych poniżej:.

Jeśli chciałbyś porozmawiać z nami o naszych usługach valeting i detailingu lub zarezerwować tutaj w naszej jednostce w Glasgow nie krępuj się zadzwonić, wysłać e-mail lub skontaktować się z nami i zadać wszelkie pytania, które możesz mieć.

Oferujemy wszystkie rodzaje usług od podstawowego mycia bezpiecznego i mini valets do pełnego czyszczenia wnętrza, usuwania zapachów, usuwania zadrapań, korekty lakieru i powłok ceramicznych.

Posiadamy sklep/poczekalnię z szeroką gamą produktów i akcesoriów, a także niezwykle popularne odświeżacze powietrza.

Szkolenia z zakresu valetingu i detailingu są również dostępne w naszej sekcji szkoleniowej.