Jeśli chodzi o opiekę nad samochodem, wielu właścicieli samochodów nigdy nie przejść powyżej regularnego mycia samochodu i to jest to, co zabija wygląd i poczucie swojego samochodu. W ciągu kilku lat, samochód zaczyna czuć się jak bałagan i kończą się sprzedaży za mniej niż może być warte. Cóż, sytuacja ta może być uniknięta z dokładnym detailingu samochodu.

Co to jest car detailing?

"Car detailing" nie jest jakiś buzzword. Jest to po prostu regularne mycie samochodu z niektórych dodatkowych wysiłków, aby Twój samochód pobyt czystsze i bardziej błyszczące wewnątrz na zewnątrz. Detailing może być przeprowadzony na prawie każdym zewnętrznym i wewnętrznym elemencie samochodu.

Istnieje kilka środków czyszczących, spraye, narzędzia, itp. są dostępne, które mogą być używane do zachowania samochodu wygląd. które można wykorzystać, aby zachować wygląd samochodu i sprawić, że będzie wyglądał jak nowy przez jak najdłuższy czas.

detailing

Detailing zewnętrzny

Exterior detailing jest dokładnie czyszczenie, odkażanie i polerowanie wszystkich powierzchni zewnętrznych przy użyciu wyboru produktów i narzędzi, które pomogą Ci iść tak daleko, niż można ze "starej szkoły" domowych produktów samochodowych.

A następnie, aby zakończyć detailing i chronić samochód, woski, uszczelniacze i spraye do detali są używane do ochrony lakieru, wykończeń i kół, zwiększając żywotność samochodu i pomagając utrzymać jego wartość.

Czyszczenie wnętrza

Czyszczenie wnętrza jest tak samo ważne jak czyszczenie zewnętrzne. Wszystkie elementy wykończeniowe, dywany, tkaniny i skóra muszą być czyszczone i chronione, aby przedłużyć żywotność i uniknąć przedwczesnego zużycia lub poplamienia. Podczas rezerwacji u nas używamy narzędzi, do których większość gospodarstw domowych nie ma dostępu, a które pozwalają nam na przeprowadzenie głębszego czyszczenia.

Usuwanie rys i swirli, aby uzyskać zupełnie nowy wygląd i samopoczucie

Car detailing to nie tylko zwykłe mycie samochodu. To coś więcej. Po umyciu, obejmuje wiele rzeczy, które zachowują wygląd & feel samochodu. Wiele małych zadrapań i wirów na samochodzie może być zmniejszona lub nawet całkowicie usunięta, jeśli zarezerwowane na poprawę lakieru.

Tylko po starannym przeprowadzeniu wszystkich etapów głębokiego czyszczenia samochód otrzyma glinkę bar leczenia, aby lakier tak gładka jak szkło. Następnie doświadczony technik wypoleruje maszynowo lakier - przywracając mu przejrzystość, głębię i połysk.

Chroni lakier samochodu we właściwy sposób

Samo usunięcie zarysowań i swirli nie wystarczy, aby zabezpieczyć lakier przed wszystkimi czynnikami środowiska. Ważne jest, aby nałożyć powłokę lub warstwę ochronną, która zabezpieczy przed czynnikami zewnętrznymi i ułatwi pielęgnację.

Zespół detailingowy MonsterShine poleca powłokę woskową lub ceramiczną. Powłoka woskowa może utrzymać się przez około 2-12 miesięcy w zależności od wyboru wosku i sposobu konserwacji. Powłoka ceramiczna jest bardziej długotrwała. Jedna aplikacja może wystarczyć na lata (choć będzie wymagać kontroli stanu zdrowia co dwa lata, aby ją utrzymać).

Lepsza wartość odsprzedaży samochodu

Samochód z wieloma zadrapaniami, plamami, swirls, smugami, wypłukaną farbą, paskudnym wnętrzem itp. wpływa na ogólną wartość samochodu. Posiadanie czystego, schludnego, błyszczącego, dobrze utrzymanego samochodu opłaci się na dłuższą metę. Każdy kupujący będzie płacić więcej za dobrze utrzymany samochód.

Wniosek

Car detailing staje się coraz większy i większy w Wielkiej Brytanii. Entuzjaści samochodów bardzo poważnie podchodzą do tematu car detailingu. Każdy samochód jest inwestycją, która sprawi, że poczujesz się dumny. Kupiłeś go za swoje ciężko zarobione pieniądze. Jest wiele wspomnień i sentymentów z nim związanych. Na koniec dnia, zawsze dobrze jest jeździć samochodem, który jest dobrze utrzymany, wygląda i czuje się dokładnie jak nowy.

Dowiedz się więcej na http://www.lilironies.pl/