Nadszedł czas "zimowych przygotowań" i potrzebujesz trwałej ochrony, która ułatwi Ci sprzątanie i ochroni przed żywiołami. Ale nie chcesz zwykłej, starej ochrony, chcesz najlepszej z najlepszych - po co innego miałbyś tu być?

Kiedy wypróbowujemy wosk, zwracamy uwagę na 7 rzeczy:

  1. Łatwość aplikacji - czy jest gładki, czy dobrze się rozprowadza?
  2. Zapach - czy jest przyjemny i pozbawiony tego silnego zapachu rozpuszczalnika, który mają niektóre woski?
  3. Czas utwardzania - czy nie jest zbyt szybki lub wolny, czy można go pozostawić na jakiś czas?
  4. Łatwość usuwania - czy można go łatwo usunąć, nawet jeśli zostanie pozostawiony nieco dłużej niż planowano lub w bezpośrednim świetle słonecznym?
  5. Wykończenie - czy nastąpiła rzeczywista poprawa połysku i wykończenia?
  6. Zachowanie w wodzie - czy ładnie się pieni i szybko spływa?
  7. Trwałość - czy jest trwały?

detailing

Na wszystkie powyższe pytania odpowiedź brzmi TAK, jeśli chodzi o nasz Wosk Ceramiczny!

Wosk ten został zmieszany z SiO2, najlepszym woskiem carnauba i innymi woskami, aby zapewnić doskonały poślizg i łatwość użycia, głębokie błyszczące wykończenie, imponujące zachowanie pod wpływem wody - ładne, ciasne paciorki i szybkie tafle. Hydrofobowy charakter wosku ułatwia czyszczenie i suszenie, a co najważniejsze jest niezwykle trwały.

Realistycznie rzecz biorąc, przy odpowiednim przygotowaniu powinien wystarczyć na 12 miesięcy.

 

Ale nie wierz nam na słowo, przeczytaj co mają do powiedzenia niektórzy z naszych klientów:

5* - "Trwałość jest niesamowita, a beading jest obłędny"

.5* - "Jeden z najlepszych wosków, jakich używałem"... "Wykończenie, jakie pozostawia, jest nieskazitelne, z niesamowitym połyskiem, a zachowanie pod wpływem wody fantastyczne, z ładnym, zwartym beadingiem".

5* - "łatwy w aplikacji, a niewielka ilość wystarcza na długo".

5* - "I love the gloss look that this gives, my car got absolutely filthy from a show, straight after a snow foam and dried the paint work was still like a glass underneath all that dirt and grime."

5* - "Łatwy do nałożenia i usunięcia"

 

Wiele innych firm skupia się na drogim brandingu i opakowaniach, które podnoszą cenę i powstrzymują przeciętnego entuzjastę lub konsumenta przed zainwestowaniem w nie.

Chociaż uwielbiamy dobrze prezentujące się produkty i kolekcjonerskie edycje wosków, zdecydowaliśmy się uczynić ten jeden minimalistycznym pod względem opakowania i skupić całą naszą energię i budżet na uzyskaniu najlepszego wosku ceramicznego, jaki mogliśmy dla Was.

.

Każdy wysyłany wosk będzie znajdował się w eleganckiej czarnej puszce, w wysuwanym pudełku z instrukcją (nie żeby można było się z nią pomylić, jest tak prosta w użyciu).