Marka Autoglym

Autoglym, marka znana na całym świecie, miała zaszczyt po raz czwarty być oficjalnym partnerem międzynarodowego Konkursu Eleganckich Samochodów, jaki co roku odbywa się w Pałacu Holyrood w mieście Edynburg. Jak wiadomo każdy elegancki samochód wymaga odpowiedniej pielęgnacji, która wydobywa głębię jego koloru i niedoścignionego czaru stylowego klasyka, nikogo wiec nie dziwi, że do współpracy zaproszono Autoglym. Ta marka to niekwestionowany numer jeden w tematyce samochodowej, a z jej opinia i wyborem liczą się najwięksi specjaliści przemysłu motoryzacyjnego. (https://sklep.motogo.pl/autoglym-m49)

W całym konkursie brało udział zaledwie 60 unikatowych egzemplarzy samochodów. Ich wybór nie był przypadkowy, ponieważ zaproszono je z ramienia specjalnej komisji, składającej się z najlepszych specjalistów od motoryzacji jakich mamy w obecnych latach. Niektóre z tych samochodów mogły zaprezentować się już w wcześniej podczas uroczystości zorganizowanej z okazji diamentowej rocznicy panowania Królowej Elżbiety II, która odbywała się w królewskim zamku w Windsor.

Na konkursie obecne były najbardziej prestiżowe i szykowne marki samochodowe, które zdobyły serca kolekcjonerów na całym świecie, a wśród nich oczywiście nie mogło zabraknąć Bentley ‘a , Jaguar ‘a, Mc Laren’ a i Land Rover. Autoglym już wcześniej uzyskał tytuł RoyalWarrants, czyli marki która zdobyła zaufanie na królewskim dworze, spełniając wszelkie standardy wymagane od tego typu firm. W czasie konkursu przy Autoglym pracowało 20 mechaników samochodowych, którzy dbali w wygląd i stan najwspanialszych aut jakie zostały wybrane spośród tysięcy podobnych egzemplarzy.

Właściciele tych „perełek” mieli do dyspozycji wiedzę i fachowość specjalnie wybranych specjalistów o mechaniki pojazdowej, którzy dodatkowo dbali o splendor tej imprezy. Konkurs Elegancji został uznany za jedno z najważniejszych wydarzeń motoryzacyjnych w Wielkiej Brytanii i na stałe wpisał się w kalendarz największych osobistości. Marka Autoglym od lat współpracuje z wieloma producentami samochodów, więc produkty jakie oferuje i poleca z pewnością są doskonałym wyborem dla wszystkich wystawianych „klasyków” i uświetniła swym udziałem dodatkowo całą imprezę.