Dostosuj swój biznes detailingowy do potrzeb lokalnej bazy klientów. Możesz prowadzić swoją działalność w obszarze, w którym oferowanie usług mobilnych lub odbioru i dostawy byłoby bardzo korzystne dla klientów. Zbadaj swoją społeczność, każda godzina spędzona na badaniach może równać się rokowi sukcesu. Będziesz musiał opracować biznesplan, abyś miał mapę drogową, która poprowadzi Cię właściwą ścieżką. Pamiętaj, aby przejrzeć nasz przykładowy biznes plan, zapewni Ci mnóstwo informacji i umieścić na właściwej drodze do opracowania własnego.

Określ zapotrzebowanie na wysokiej jakości detailing w Twojej okolicy. Zbadaj całą okolicę, poszukaj dużych skupisk ruchu, zlokalizuj firmy detaliczne, salony samochodowe, zakłady produkcyjne, budynki medyczne, lotniska, firmy transportowe, biurowce, parki przemysłowe, kluby wiejskie, ekskluzywne dzielnice, itp.

detailing

Zbadaj lokalne prawa ochrony środowiska z EPA; stan, hrabstwo i prawa miejskie różnią się znacznie. Jeśli planujesz na działanie firmy detailingowej w pobliżu zbiornika wodnego, trzeba będzie być zgodne z przepisami EPA. Wiele hrabstw i miast nie pozwoli na odprowadzanie wody odpływowej do kanalizacji burzowej. Będziesz musiał zawierać wody do mycia, a następnie prawidłowo zutylizować go (szarej wody) na koniec dnia. Detail King oferuje wiele systemów zatrzymywania wody i rekultywacji, które zaczynają się już od 300 dolarów. Chcesz swój biznes detailing lub mobilnej myjni samochodowej, aby być zgodne i z góry koszt sprzętu potrzebne jest znacznie mniej niż grzywny można patrzeć na. Nawet stałe lokalizacje muszą być świadome tego, dokąd zmierza odprowadzana woda. To nie może być odprowadzane do kanalizacji burzowej. Plus może trzeba wody / tłuszcze separator zainstalowany w drenażu tak olej i tłuszcz jest uwięziony.

Jeśli szukasz budynku do dzierżawy lub zakupu upewnij się, że wiesz, koszty umieszczenia w separatorze przed podpisaniem umowy najmu! Może się okazać, że można negocjować instalację separatora z właścicielem. Koszty wahają się od 600 dolarów wzwyż w zależności od tego, co trzeba zrobić. Sprawdź w lokalnym urzędzie gminy, aby zobaczyć, co trzeba zrobić, aby być zgodne. Upewnij się, że obszar, który planujesz otworzyć swój nowy biznes auto detailing jest "zoned" dla tego typu działalności. Oddzielić się od konkurencji i pokazać swój profesjonalizm. Twoi klienci docenią Twój dodatkowy wysiłek poprzez bycie "Green" i EPA zgodne. Zazwyczaj nie ma specjalnego "auto detailing licencji" potrzebne, ale niektóre społeczności przybrzeżne nie chcą żadnych wody prania nawet dotykając chodnika, trzeba będzie "wodny bez zezwolenia myjni" zazwyczaj w tych obszarach. Mamy sprzęt i materiały potrzebne do tych wymagań też.

 

Sprawdź konkurencję: Zleć detailing swojego samochodu i zadawaj pytania. Poszukaj w Internecie firm detailingowych w Twojej okolicy i zostań "tajemniczym klientem". Dowiedz się, jak profesjonalne są. Czy odbierają telefon jak firma powinna, kiedy do nich dzwonisz? Jak pouczająca jest ich strona internetowa? Jeśli wysłałeś do nich e-mail, czy odpowiedzieli szybko? Czy byli w stanie odpowiedzieć na twoje pytania całkowicie i czy wydawali się kompetentni? Jak ich usługi były wyceniane? Czy oferują odbiór i dostawę lub są one ściśle przymocowane? Zrób dobre notatki i zaplanuj swoją prezentację telefoniczną odpowiednio. Spróbuj wypełnić puste przestrzenie, że konkurencja ma. Zauważysz, że wiele z połączeń, które robisz zaskoczy Cię na jak nieprofesjonalne i brak wiedzy konkurencji może być. Albo może naprawdę trzeba "krok do tablicy", aby zaoferować swoim klientom "lepszą wartość" niż inni faceci!

Kształć się: Rozważ uczestnictwo w jednym z seminariów szkoleniowych Detail King. Otrzymasz zarówno ręce na szkoleniach detailingowych i będziemy uczyć się, co trzeba wiedzieć, aby faktycznie prowadzić swój biznes auto detailing. Być świetnym "rzemieślnikiem" to jedno, ale wiedzieć, jak promować swoje usługi i utrzymać klientów wracających i mówiących swoim przyjaciołom, aby skorzystali z Twoich usług, to już inna sprawa. Nauczymy Cię obu tych rzeczy, a ta seria biuletynów wyjaśni niektóre z krytycznych rzeczy, które musisz wiedzieć, w tym, jak promować swój biznes przy użyciu wszystkich odpowiednich narzędzi mediów społecznościowych, takich jak Facebook, Pinterest, Linkedin, Youtube, Twitter, Snapchat i więcej! Oferujemy również szkoleniowe płyty DVD, jeśli nie możesz uczestniczyć w seminarium szkoleniowym w Pittsburghu. Detail King będzie prezentował swoje seminaria szkoleniowe King On The Road class room, które są nowością na 2014 rok. Nasze "Bonus" biuletyny poinformuje Cię, gdzie Król będzie podróżować w tym roku, aby zaprezentować specjalne seminaria jeden dzień.

 

Zdecyduj się na usługi, które będziesz oferować: Dobrze zaokrąglony biznes detailing powinien dać klientowi co najmniej 4 wybory wartości zorientowanych pakietów detailingowych. Ostatecznie należy zaoferować specjalistyczne usługi auto regeneracji, takie jak przywrócenie reflektorów, naprawy chip farby, plastikowe wykończenie przywrócenie, dywan umiera, palenie papierosów naprawy, winylu i skóry naprawy, paintless dent naprawy, a nawet naprawy szkła. Generujesz więcej przychodów na klienta, oferując usługi regeneracji powyżej. Włącz 150 dolarów szczegóły do 300 dolarów kompletny pakiet auto regeneracji, co samochód dzisiaj nie potrzebuje rock farby żetony naprawione? Plus jest wiele, które mają mgliste, niebezpieczne reflektory.

 

Zdecyduj się na rodzaje pojazdów, które będziesz szczegółowo: pojazdy floty, pojazdy użytkowe, pojazdy ratunkowe, limuzyny, dealerów samochodowych, prywatnych właścicieli i pojazdów agencji wynajmu samochodów, aby wymienić tylko kilka. To jest naprawdę nieskończona ilość typów pojazdów i nisz rynkowych, które można nabyć. Łodzie, RV i motocykle są bardzo dochodowe nisze iść po. Twój sukces będzie opierać się na niszach, które rozwijać. Rozwijanie nisz może przynieść wysokie zyski i przychody powtarzające się. Istnieją dosłownie setki nisz, które można uprawiać. Możesz dowiedzieć się więcej o rozwijaniu nisz na naszych seminariach. Naprawdę zagłębiamy się w to, jak znaleźć tych klientów i utrzymać ich. Po zdobyciu nowej niszy upewnij się, że masz odpowiedni sprzęt i materiały, dzięki czemu można biegle szczegóły tych pojazdów. Na przykład, jeśli nabyć RV jako nisza może trzeba kupić używane rusztowania, przedłużenie spryskiwacza ciśnieniowego, podwójne szerokie wiadra, i wszystko inne, co pozwoli Ci dostać pracę zrobić dobrze i być opłacalne. Mogą być pewne zadania, które po prostu trzeba przekazać, jeśli nie są one opłacalne lub jeśli nie masz odpowiedniego sprzętu i produktów, aby zakończyć pracę prawidłowo.

Możesz zadzwonić do nas w każdej chwili, aby omówić swoją sytuację, abyśmy mogli doradzić najlepszą drogę do podjęcia. Detail King oferuje dwugodzinne szkolenie biznesowe i marketingowe DVD zatytułowane: "Jak rozpocząć, prowadzić i rozwijać działalność Auto Detailing" to DVD zawiera również follow-along drukowanej narracji.

DVD i publikacja narracyjna zostały stworzone przez założyciela i dyrektora generalnego Detail King Nicka Vacco. Dołączamy również nasz przewodnik po metodach i procedurach oraz nowy katalog Detail King na rok 2014. Koszt płyty DVD to tylko 89,95$, aby zamówić swoją płytę zadzwoń pod numer 1-888-314-0847 lub kliknij tutaj! Jeśli chcesz pobrać nasz katalog Detail King 2014 kliknij tutaj lub wyślij nam e-mail z prośbą o przesłanie go pocztą. Czekam na Ciebie, aby otrzymywać, czytać i cieszyć się następnych 9 biuletynów. Przygotuj się na niektóre bardzo AMAZING informacji o niezwykle lukratywny biznes auto detailing i regeneracji. Do następnego razu, najlepsze życzenia!