Zimowy sezon pogodowy do tej pory był straszny w całym kraju. Tony piasku i soli zostały rzucone na drogi i to naprawdę wpływa na wygląd zewnętrzny i wewnętrzny pojazdu. Nie tylko ostatnie tygodnie złej pogody zimowej wpływają na wygląd, ale sól i piasek będzie pozbawić połysk, tworzyć żetony w farbie i poważnie zmniejszyć ochronę powierzchni. Wielu właścicieli pojazdów będzie czekać do wiosny, aby mieć swoje pojazdy dokładnie oczyszczone, polerowane i chronione. Więc przygotuj się na bardzo pracowity sezon wiosenny. Ale jest wielu właścicieli pojazdów, którzy nie będą chcieli czekać i są zaniepokojeni gniewem tego, co matka natura spowodowała. Osoby te są "głównymi celami", aby promować "Pakiet zimowego przetrwania pojazdu". Więc nie czekaj do wiosny, promuj ten pakiet teraz - wysyłaj e-maile do swojej listy klientów, publikuj na swoich kanałach mediów społecznościowych, wysyłaj powiadomienia tekstowe itp.

Twój pakiet zimowych środków do pielęgnacji samochodu na zewnątrz może składać się z: mycia podwozia, mycia ręcznego ze szczególnym uwzględnieniem felg, drzwi, ramek i listew, glinkowania powierzchni lakierowanych w celu usunięcia niewidocznych zanieczyszczeń przyklejonych do powierzchni oraz nałożenia Aqua Seal dla szybkiej warstwy ochronnej i nadania połysku. We wnętrzu zalecałbym dokładne odkurzenie w celu usunięcia piasku i soli, odkurzenie dywanów i mat w celu usunięcia plam z soli i brudu, a na koniec szybkie odświeżenie elementów winylowych przy użyciu Tornadora do czyszczenia winylu i Pearl Gloss do poprawy wyglądu.

Pakiet zimowej pielęgnacji samochodu powinien być łatwym sposobem na generowanie przychodów dla Twoich najlepszych klientów, którzy są dumni z wyglądu swoich pojazdów. Usługa ta powinna zazwyczaj trwać nie dłużej niż godzinę, jeśli masz 2 profesjonalistów auto detailingu wykonujących usługę. Na zewnątrz oprócz myjki ciśnieniowej do mycia spodu trzeba będzie również dobry odtłuszczacz do kół, opony i Whitewall cleaner, mydło do mycia samochodów i ekspresowe poly sealant. Aby oczyścić wnętrze Twój arsenał powinien zawierać potężny samochód czyszczenia mydła do czyszczenia dywanów, mat i elementów winylowych. Więc będziesz miał tylko około $ 1 przydzielone w dostawach i 1-2 godzin pracy, dzięki czemu jest to bardzo opłacalne ekspresowe typu usługi detailingowe. Dla średniej wielkości pojazdu, takiego jak BMW serii 3, uczciwa cena za Twój Pakiet Przetrwania Zimowego może wynosić 79,95 dolarów. Dla mniejszych pojazdów 69,95$, a dla większych 89,85$. Oczywiście dla ponadgabarytowych SUV-ów i vanów można doliczyć 20 dolarów dopłaty.

Obecnie oferujemy zestaw do pielęgnacji samochodu Winter Survival, który zawiera po jednej ćwiartce naszego: Citrus Degreaser, Tire and Whitewall Cleaner, Black Cherry Car wash Soap, Aqua Seal wet surface polymer protectant, Magic Cleaner i Pearl Gloss interior dressing. W razie potrzeby możesz również dodać Tornador Classic, Tornador Foam Gun oraz elektryczną myjkę ciśnieniową w ekonomicznej cenie. Oferując swoim klientom usługę czyszczenia i detailingu Winter Survival powinieneś generować przychody, których normalnie mógłbyś nie uzyskać podczas tych zimowych miesięcy. Musisz "ustawić scenę" i dostać słowo do swoich klientów, że firma detailingowa jest teraz oferuje ten nowy pakiet ekspresowy detail ing. Upewnij się, że wspominasz o korzyściach wraz z funkcjami, gdy mówisz do swoich klientów.

Korzyści z pewnością znacznie przewyższają rozsądny koszt tej usługi. Złoża soli pozostawione na dywanach mogą prowadzić do trwałego przebarwienia włókien i będą wymagały czyszczenia wkrótce po wyschnięciu soli. Sól i piasek będą rozpryskiwać się na koła i malowane powierzchnie i pozostawione bez ochrony zaczną pozostawiać małe złogi rdzy, które w końcu przenikną przez warstwy lakieru bezbarwnego i stworzą rdzę wraz z nieestetycznym wyglądem. Pamiętaj, aby informować swoich klientów o tych negatywnych aspektach i o tym, jak można je naprawić, aby ich pojazdy były chronione przez cały sezon zimowy.