To produkt, który przeznaczony jest do stosowania na lakier zarówno dobrej, jak i bardzo dobrej jakości niezależnie od wieku. Pozwala na osiągnięcie maksymalnej ochrony. Nadaje lakierowi bardzo wysoki połysk, który przypomina efekt lustra. Pozwala również na wydobycie głębi koloru.

Produkty firmy Autoglym

Z woskiem HD Wax na czele to kosmetyki rekomendowane oraz wykorzystywane do pielęgnacji fabrycznie nowych samochodów, które produkowane są przez prestiżowe marki.

High Definition Wax

W jego składzie znajdują się doskonale wyważone połączenia kompleksu trwałych polimerów, wosku Carnauba, naturalnych olejów oraz cząstek mikrokrystalicznych. Powierzchnia lakieru, na którą nałożono High Definition Wax, zyskuje bardzo wysoki połysk, który połączony zostaje z niezwykłą odpornością na czynniki pochodzące ze środowiska naturalnego, na przykład sól, promieniowanie UV, kwaśny deszcz, zanieczyszczenia emitowane przez zakłady przemysłowe. (https://sklep.motogo.pl/autoglym-m49)

W produkcie nie znajdują się żadne materiały ścierne. Nie zawiera on również wody oraz emulgatorów. Charakteryzuje go kremowa konsystencja, która wyraźnie ułatwia aplikację. 150 mililitrów produktu przy zastosowaniu się do zasad aplikacji sprawia, że preparat można aplikować od trzydziestu czy czterdziestu razy. Jest to więc środek niezwykle wydajny.

High Definition Wax to produkt stanowiący krok do przodu, jeśli chodzi o produkty sygnowane marką Autoglym. Stanowi połączenie ostatecznego wykończenia z naprawdę wysoką ochroną. Środek zaprojektowano tak, aby zadowalał nawet najbardziej wybrednych posiadaczy aut, którym zależy na perfekcyjnych rezultatach. To środek, który daje efekty pozwalające na zakwalifikowanie samochodu do udziału w konkursach oraz najróżniejszych wystawach.

High Definition Wax to produkt, który dzisiaj uznaje się za jedno z ważniejszych dzieł firmy. Doskonale pokazuje światową klasę oraz dbałość o jakość przez producenta, który dzisiaj może pochwalić się przeszło czterdziestoletnią tradycją w produkcji kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji samochodów.

Produkty Autoglym

Zanim sięgnie się po produkt HD WAX wskazane jest zastosowanie preparatu czyszczącego należącego do rodziny High Definition – Clenaser. Woskowanie samochodu Aby woskowanie dało naprawdę wspaniałe wyniki, niezbędne jest wcześniejsze dokładne wyczyszczenie powierzchni karoserii. Usunięte muszą zostać wszelkie pozostałości po brudzie drogowym, utleniony lakier, stary wosk.

High Definition Cleanser sprawia, że wszystkie zanieczyszczenia mogą zostać usunięte naprawdę bardzo skutecznie. Powierzchnia lakieru pozostaje po jego użyciu świeża oraz czysta. Zestaw zawiera HD Wax 150ml, dwa aplikatory wykonane ze specjalnej gąbki oraz szmatkę z mikrofibry do polerowania powierzchni.